OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 22.04.2012 19:28:30 

Marta Sladká

 

Najnezabudnuteľnejšia susedka s najnezabudnuteľnejším smiechom

Vek: 40
Typ: nadržaná melancholička
Stav: slobodná
Deti: bezdetná
Znamenie: Ryby
Zamestnanie: prekladateľka
Neobľúbená veta: „Opustil ma! Nechápem prečo?!“

 

Charakterové črty

Pôsobí možno mierne vulgárne, ale v kútiku duše taká rozhodne nie je. Vzhľadom na to, že sa jej nedarí nájsť si konečne toho správneho životného partnera, je nešťastná. Je to žena, ktorá naozaj zúfalo túži po láske - len to, nanešťastie, nevie prejaviť tým správnym spôsobom.

 

Profesijný životopis
Marta má 40 rokov a je prekladateľkou z ruštiny. Pracuje prevažne doma - prekladá rôzne scenáre, dokumenty... Občas chodí tlmočiť na spoločenské akcie. Jej pracovná doba je veľmi nepravidelná.

 

Osobný životopis
Nikdy nebola vydatá, je bezdetná. Celý život hľadá partnera - a hoci sa jej to zatiaľ príliš nedarí, neprepadá depresii - skôr naopak, je veľmi spoločenská, so zmyslom pre humor. František a László ju považujú za ďalšieho kamaráta.

 
 

 Sladká sa vždy bláznivo zamiluje do toho nesprávneho a jej vzťahy sa zásadne končia po týždňových známostiach.

Herečka má so svojou postavou spoločné meno. Chceli sme teda vedieť, či sa nájdu aj nejaké podobné charakterové črty. "S postavou Marty mám, dúfam, spoločné iba meno (smiech). Keď sa tak na seba pozerám, počínajúc mejkapom, módou, účesom... Je táto postava odo mňa dosť vzdialená. Blízka mi je temperamentom a humorom, ale ten je už trochu prehnaný. Myslím si, že keď všetko preženiem " to, čo robím v civile -, tak by to mohlo skončiť niekde pri Marte Sladkej," s úsmevom konštatuje Marta Sládečková.

Čo prekáža seriálovej susedke na jej skutočných susedoch?„Hluk v nočných hodinách by mi veľmi prekážal. Samozrejme z času na čas, keď má niekto oslavu to je v pohode, ale častý hluk to by som nezniesla." A čo taký prenikavý smiech, aký hráte v seriáli? „ Keby som mala takú susedu zabila by som ju (smiech), určite by mi to prekážalo. Nedovolím si to robiť ani doma, to je len televízny smiech."

 


 

 

   

   

                                                                                   

         The End Susedia